• Portfele Męskie

Męski portfel jest często używanym dodatkiem bez którego Panowie nie mogą się obejść. Nosisz w nim przecież same najpotrzebniejsze rzeczy takie jak karty kredytowe, wizytówki, pieniądze i wyciągasz go kilka razy w ciągu dnia, więc warto zadbać o to, by był nie tylko pojemny i praktyczny, ale do też dobrze się prezentował i świetnie podkreślał Twój profesjonalizm i osobowość. Na imiss.pl znajdziesz szeroki wybór męskich portfeli doskonałej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających mężczyzn.

  • Parametry

Męskie portfele ze skóry naturalnej

Portfele męskie występują w wielu różnych rozmiarach i kolorach od klasycznych skórzanych po praktyczne organizery na karty czy dokumenty i istnieje wiele opinii na temat tego, jakie są najlepsze lub najistotniejsze cechy portfeli męskich, ale najważniejszym czynnikiem przy wyborze zawsze powinna być jakość. Gdy ważny jest styl i klasa, to nic nie może się równać z pięknem doskonale wykonanego i umiejętnie zszytego skórzanego portfela najwyższej jakości. Świetny skórzany portfel może Ci służyć przez wiele lat i nadal będzie się prezentował doskonale. Na imiss.pl znajdziesz szeroki wybór portfeli męskich wykonanych z wysokogatunkowej skóry naturalnej w przystępnej cenie, które będą Ci wiernie służyły przez długi czas.

Portfele z ochroną RFID

Bez względu na to, jak spędzasz dzień i jaka jest Twoja praca, będziesz potrzebować swojego portfela i prawdopodobnie tych kilku kart, które w nim posiadasz. Musisz wiedzieć, że wszystkie nasze karty kredytowe i bankowe umożliwiające nam płatności zbliżeniowe działają za pomocą identyfikacji radiowej. W dzisiejszych czasach teoretycznie ktoś ze zdalnym czytnikiem może zeskanować Twoje karty i albo wykonać ich kopię, albo użyć ich online do dokonania nieautoryzowanych zakupów. Zapewnij sobie dodatkowe bezpieczeństwo. W naszym sklepie internetowym znajdziesz specjalne portfele z ochroną RFID, które są nie tylko stylowe i praktyczne, ale zapewnią większą ochronę Twoim oszczędnością.