• Plecaki Damskie

Damskie plecaki są naszym dobrodziejstwem. Stały się bardzo modne już dawno temu i dalej wiodą prym, jeśli chodzi o przechowywanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy takich jak klucze telefon czy portfel. Kobiety nie są już uwięzione w czterech ścianach domu. Są nowoczesne, niezależne, dobrze zorganizowane i wydają się być zawsze na nogach, aby odpowiednio wypełniać swoje obowiązki. W takich sytuacjach, gdy nie wystarczy kobiecy kuferek czy listonoszka, świetnie sprawdzi się damski plecak.

  • Parametry

Na imiss.pl znajdziesz zarówno plecak damski w stylu vintage wyglądający modnie nawet wtedy, gdy zarzucisz go tylko na jedno ramię, mały skórzany plecaczek idealny do legginsów czy spodni, klasyczny plecak 3w1, który z powodzeniem możesz nosić jako torebkę, a także stylowy plecak z monogramem. Każdy z nich wyróżni każdą Twoją stylizację.

Sprawdź naszą kolekcję damskich plecaków- zarówno tych w stylu miejskim, wykonanych z trwałej naturalnej skóry do noszenia na jedno ramię, jak i praktycznych, sportowych, wodoodpornych plecaków, które idealnie sprawdzą się w każdą podróż.